خانه / آخرین مطالب / حرف‌های یک دختر درباره رابطه نامشروع مادرش

حرف‌های یک دختر درباره رابطه نامشروع مادرش

روزنامه ایران نوشت: زن جوانی که به اتهام رابطه شیطانی با مردان غریبه بازداشت شده است، صبح دیروز درحالی پای میز محاکمه غیرعلنی ایستاد که دختر ۸ ساله‌اش راز روابط شیطانی او را فاش کرد.

دخترک به قضات گفت: «مادرم با تهدید از من می‌خواست درباره چیزهای زشتی که دیده‌ام به پدرم حرفی نزنم. برای همین هم روی دستم داغ گذاشته بود.!

این پرونده از بهمن پارسال و با طرح شکایت مرد جوانی که ادعا داشت همسرش با مردان غریبه رابطه پنهانی دارد در دستور کار دادگاه و پلیس قرار گرفت. از آن‌جا که متهم در اظهاراتش منکر اتهامش شده بود، قاضی اصغرزاده -رئیس شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران- دستور تحقیقات تخصصی دراین باره را صادر کرد.

سرانجام درجلسه دیروز، دختر ۸ ساله متهم که به دادگاه فراخوانده شده بود به قضات گفت: «چند وقتی بود که با رفتن پدرم ازخانه، شاهد حضور مردان غریبه از میوه‌فروش محله گرفته تا افراد غریبه دیگر بودم. وقتی آنها به خانه می‌آمدند مادرم مرا در اتاق دیگری زندانی می‌کرد. حتی مادرم از ترس این‌که من به پدرم حرفی نزنم دستم را با قاشق داغ کرد و گفت اگرحرفی بزنم مرا می‌کشد.»

پس از اظهارات دخترک، ۲ مرد دیگر که قبلاً توسط وی شناسایی و دستگیر شده بودند پای میز محاکمه ایستادند که به‌طور غیر علنی محاکمه شدند. پس از پایان جلسه غیرعلنی، قضات وارد شور شدند تا درباره سرنوشت ۳ متهم تصمیم بگیرند.

۲ دیدگاه

  1. یا خدا به داد برس این دیگر چه ننگی است که به جان جامعه افتاده است گیریم کسی نبیند متوجه نشود که هیچوقت گناه پوشیده نمی ماند خدا را چه میکنید از خجالت بکشید از زنانی که بدون سرپرست ؟ابرومندانه فرزندانشان را سنبل جامعه بزرگ میکنند زنانی که شرف وناموس برایشان چون جان عزیز است همین کارها را بعضی ها انجام میدهند که در فضای مجازی ابروی خانمهای با شرف را هم زیر سوال میبرند؟خدا مرگش بدهد چه؟جوابی؟به دخترش؟شوهرش وخدا خواهد داد والا اعدام هم برای او کم است

  2. این خانم بخاطر فقر اینکار رو نکرده.هوسبازی یک زن هوسباز به روحانی چه ربطی داره.حرف الکی نزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 7 =