خانه / آخرین مطالب / خلاقیت های بسیار ساده که میلیون دلاری شدند

خلاقیت های بسیار ساده که میلیون دلاری شدند

اسنوجی، پتوی آستین دار

اسنوجی یک پارچه ی ضخیم (پتو مانند) است که آستین دارد. این پوشش عجیب و غریب همان کارایی پتو را دارد و افراد برای این که سردشان نشود آن را روی خود می اندازند، با این تفاوت که اسنوجی قابل پوشیدن است و آستین هم دارد و مشکل به دست گرفتن ریموت کنترل و یا کتاب را در چندن شرایطی حل می کند. جالب است بدانید که “اسنوجی”  بین پاییز سال ۲۰۰۸  تا سال ۲۰۰۹ میلادی، بیست میلیون عدد و هر کدام به قیمت ۱۰ تا ۲۰ دلار فروخته شد.


سنگ های خانگی مهربون

خلاقیت های به ظاهر مسخره ای که میلیون ها دلار سودآوری داشته است

«گری داهل» اهل کالیفرنیای آمریکا با ایده ی تولید سنگ های خانگی و مهربون به ثروت زیادی دست یافت. او می گفت سنگ های خانگی بر خلاف سگ ها و گربه ها نیازی به غذا خوردن و تمیز کردن جا ندارند و همیشه هم لبخند می زنند. در سال ۱۹۷۵ میلادی هر عدد سنگ خانگی ۳.۹۷ دلار فروخته شد و در طول فقط شش ماه پنج میلیون سنگ خانگی با سودآوری نزدیک به ۵۶ میلیون دلار به فروش رسید.


اسباب بازی های “فوربی”

خلاقیت های به ظاهر مسخره ای که میلیون ها دلار سودآوری داشته است

فوربی از جمله محبوب ترین اسباب بازی ها در اواخر دهه ی نود قرن پیش بود، که به تدریج فروش آن کم شد. این اسباب بازی ها آخرین بار در سال ۱۹۹۸ میلادی از سوی شرکت «تایگر الکترونیکز» روانه ی بازار شدند. اسباب بازی های فوربی ۱۵ سانتیمتر ارتفاع داشتند و می توانستند بلرزند و چند حرکت ساده انجام دهند. در ابتدا این عروسک های پولیشی و مودار به قیمت ۴۰ دلار به فروش رسید، استقبال گسترده از آنها قیمت این اسباب بازی را به ۱۰۰ دلار هم رساند و در سه سال بیش از چهل میلیون از آنها به فروش رسید.ماهی های آوازه خوان

خلاقیت های به ظاهر مسخره ای که میلیون ها دلار سودآوری داشته است

ساخت این ماهی متحرک از سوی شرکت اسباب بازی کودکان و در اواخر دهه ی نود ارائه شد و به سرعت شرکت مذکور از این ماهی درآمد هنگفتی به دست آورد. در آغاز سال ۲۰۰۰ میلادی این ماهی های مصنوعی دچار تحول شده و به صورت موزیکال  و پخش آهنگ های معروف جهان وارد بازار شدند و بیش از یک میلیون عدد از آنها به فروش رسید.


دندان های  “بیلی بوب”

خلاقیت های به ظاهر مسخره ای که میلیون ها دلار سودآوری داشته است

هزینه ی خرید دندان های بیلی بوب ۹.۹۹ دلار بود. طراحان این دندانها از آدم های زیر قرض رفته به میلیونرهای معروفی تبدیل شدند و از سال ۱۹۹۴ تاکنون بیش از ۱۵ میلیون دندان بیلی بوب به فروش رسیده است.


توپ های koosh

خلاقیت های به ظاهر مسخره ای که میلیون ها دلار سودآوری داشته است

«اسکات استیلینگر» مخترع این اسباب بازی بود. او می خواست چیزی اختراع کند که بچه ها راحت با آن بازی کنند. سرانجام به راه حل جالبی رسید. نخ های لاستیکی قابل انعطافی که حول محور یک هسته ی لاستیکی نرم پیچیده شده بودند. در سال ۱۹۸۸ میلادی توپ های کوش بازار اسباب بازی جهان را تسخیر کرد و میلیون ها دلار ثروت برای سازنده اش به بار آورد.


  عینک های آفتابی برای حیوانات خانگی، سگ ها و گربه ها

به نظر مسخره می رسد، اما واقعیت دارد. ایده پردازان این عینک آفتابی می گویند که این عینک ها چشم سگ ها و گربه ها را در برابر گرد و غبار و وزش بادهای شنی حفظ می کند و کارکرد پزشکی دارد. این عینک ها با استقبال گسترده ای روبرو شد و میلیون ها عدد از ان به قیمت ۱۹.۹۰ دلار فروخته شد و حتی نیروهای آمریکایی در عراق در مواجه با طوفان خاک برای سگ هایشان از آنها استفاده کردند.

 خلاقیت های مسخره با میلیون ها دلار سودآوری

۲ دیدگاه

  1. من از این اسنوجی ها میخوام چون تو فصل زمستون با پتو تو خونه میچرخم

  2. دندانهای های بیلی بوب رو ده هزار تومان می خرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =