خانه / آخرین مطالب / دستگیری سارق زورگیر پایتخت

دستگیری سارق زورگیر پایتخت

خبرگزاری فارس: سرگرد ضرغام آذرین رئیس کلانتری ۱۲۴ قلهک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: عوامل تجسس کلانتری در حین گشت زنی در خیابان دولت، خیابان یخچال به یک دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش تیزرو با یک نفر راکب جوان مشکوک شدند که در حال پرسه زنی در اطراف شهروندان بودند.

رئیس کلانتری ۱۲۴ قلهک تصریح کرد: پس از متوقف نمودن موتورسیکلت، از راکب یک قبضه چاقو و چهار دستگاه گوشی تلفن همراه که به طور حرفه‌ای جاسازی شده بود کشف شد که با توجه به تناقض‌گویی در خصوص علت حضورش در محل دستگیری و کشف چاقو و گوشی به کلانتری دلالت شد.

وی افزود: در بررسی گوشی‌های مکشوفه دو نفر از مالکان با حضور در کلانتری و مشاهده متهم دستگیر شده، اقدام به شناسایی وی کردند.

این مقام ارشد کلانتری قلهک خاطرنشان کرد: یکی از مالباختگان به پلیس اعلام کرد که روز گذشته در خیابان اختیاریه در حال تردد بوده که متهم مذکور به همراه ۴ نفر از همدستانش با موتورسیکلت به وی نزدیک شدند و با تهدید چاقو و ضرب و شتم اقدام به سرقت دستگاه گوشی موبایل، ساعت مچی و مبلغ ۲۵۰ هزار تومان وجه نقد کرده و از محل متواری شدند.

سرگرد آذین تصریح کرد: متهم با مشاهده مستندات و شنیدن اظهارات شاکیان به سرقت به عنف و اموالشان، با تهدید و ضرب و شتم اعتراف نمود و اظهار داشت با همدستی ۳ نفر دیگر از همدستانش بعد از پرسه زنی با موتورسیکلت در مناطق بالای شهر و در نقاط خلوت با شناسایی شهروندان با تهدید چاقو اقدام به زورگیری و سرقت اموال کرده و در صورت مقاومت مالباختگان به ضرب و شتم آنها می‌پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − سه =