خانه / آخرین مطالب / عکس های دیدنی از مراسم “جن گیری” در کلمبیا

عکس های دیدنی از مراسم “جن گیری” در کلمبیا

عکس های دیدنی از مراسم “جن گیری” در کلمبیا

 جن گیری تلاش برای خارج کردن جن، شیطان یا ارواح شرور از شخص یا محلی است که باور دارند مورد تسخیر قرار گرفته‌است. کسی که جن گیری را انجام می‌دهد، جن گیر خوانده می‌شود؛ و غالباً شخصی روحانی می باشد که توسط کلیسا این تعلیمات، تواناییها و قدرتها را فرا گرفته‌است.

با وجود اینکه مراسم جن گیری کاتولیک ها، به ندرت دیده میشود و فقط برخی از کشیش ها آن را انجام می دهند، اما در آمریکای لاتین این کار را به صراحت انجام می دهند.

برای مثال “برادر هِرمس” خودش را یک جن گیر می نامد و ادعا می کند که سالها است جن گیری را به منظور مقاصد شفابخش انجام داده است.

جن گیر از آتش، زباله، شمع، گُل، تخم مرغ و مواد طبیعی دیگر استفاده می کند و از این رهگذر در تلاش است تا ارواح خبیثه و شیاطین را از ذهن و جسم قربانیان خارج کند. فردی که قرار است جن از بدن او خارج شود با پارچه ی سفیدی پوشانده می شود و درحالیکه شعله های آتش او را احاطه کرده اند، درون دایره ای دراز می کشند.

در این مراسم تمام بدن او با مواد چرک و کثیف آلوده می شود و سرانجام پس از طی مراحلی اطراف او را با شمع و میوه و تخم مرغ تزئین می نمایند و سرانجام مراسم با حرکات مرموز جن گیر پایان می یابد.

در این گزارش تصاویر جالبی از مراسم جن گیری در آمریکای لاتین را خواهید دید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 8 =