خانه / آخرین مطالب / فال روزانه سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶

فال روزانه سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶

فال روزانه سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که ۱۸ مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! از همین امروز به آینده تان نگاه کنید. دوست دارید در ۵ سال آینده کجا باشید یا چه کاری انجام دهید؟ شما در حال حاضر در شرایط خوبی به سر می برید و می توانید تمام انرژی تان را برای رسیدن به اهداف تان به کار گیرید اما اگر قدمی اشتباه بردارید، از هدف تان دور خواهید شد. بنابراین برنامه ریزی که برای زندگی تان می کنید باید محتاطانه باشد. اگر می خواهید که آرزوهایتان رنگ واقعیت به خود بگیرند، بلندپرواز باشید. انگیزه و تمرکز دو کلید موفقیت شما در چنین روزی هستند. در فصل پاییز زمان بیشتری را به دوستان تان اختصاص دهید. آنها می توانند انرژی رفته را به شما باز گردانند. ماه دی، زمان خوبی برای ایجاد تغییرات بزرگ است. پس از همین حال خودتان را برای شادی و موفقیتی بزرگ آماده کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
به فکر راه اندازی یک کاری با یکی از دوستان تان هستید. زمان خوبی است تا این کار را شروع کنید به شرط این که روابط خود را با دیگران و دامنه ارتباطات تان را افزایش دهید. شما نباید به دنبال نقاط مشترک میان خود و شریک تان باشید، بلکه این تفاوت هاست که شما را به سمت جلو و پیشرفت در کار سوق می دهد. سعی کنید هر کدام از شما بر توانایی هایی که دارید تمرکز کنید. اگر چه در آغاز ساده نیست اما موفقیت شما حتمی ست. به زودی از دوستی خبر خوبی به شما می رسد که انرژی و انگیزه زندگی در شما را دو چندان می کند.
فـال روزانـه - Daily Omen
تا به حال سخت کار کرده اید و حال زمان آن است که نتیجه تلاش هایتان را ببینید. امروز آنقدر مورد تحسین دیگران قرار می گیرد که اعتماد به نفس تان دوچندان می شود. شما در مورد رابطه عاطفی تان وسواس زیادی به خرج می دهید که همین امر موجب بروز مشکلاتی در رابطه عاطفی تان می شود. بهتر است که برخی چیزها را به طرف مقابل تان بسپارید و حساسیت بی خودی به خرج ندهید، به مرور زمان همه چیز آنطور که شما می خواهید پیش خواهد رفت. کافی ست صبور باشید.
 فـال روزانـه - Daily Omen

امروز همه راهها به رویتان هموار خواهند شد. چه در زمینه مالی، چه عاطفی و چه شغلی. حتی آنقدر در هر کاری موفق خواهید بود که به ادامه تحصیل هم فکر خواهید کرد. از این که اینهمه شانس با شماست تعجب نکنید زیرا تمام آنها نتیجه تلاش های خودتان است. در تصمیم گرفتن عجله نکنید. سعی کنید که تمام شرایط را بسنجید سپس بهترین گزینه را انتخاب کنید. مسئولیتی به گردن تان است که نگران تان کرده. به جای نگرانی بهتر است که بر انجام آن تمرکز کنید. مطمئنا از پس آن به خوبی بر خواهید آمد.

فـال روزانـه - Daily Omen
به دنبال اطلاعاتی می گردید که به سختی پیدا می شود. به جای گشتن در سایت های نامعتبر، بهتر است که از افراد باتجربه کمک بگیرید. تغییراتی در زندگی تان بوجود می آید که شرایط مالی تان را دگرگون خواهد کرد. اما دست از تلاش برندارید زیرا هنوز در ابتدای راه هستید. شما در رابطه عاطفی شجاعت لازم را ندارید اما امروز باید به این اخلاق خود خاتمه دهید و جسورانه در مقابل محبوب تان بایستید و حرف دلتان را به او بزنید. از آن پس خواهید دید که چقدر زندگی برایتان ساده تر و زیباتر خواهد شد.
فـال روزانـه - Daily Omen
 به زودی به یک مراسمی دعوت می شوید که مسیر جدیدی را در زندگی تان باز می کند. برای این منظور مجبور می شوید که با وسواس بیشتری برای زندگی تان برنامه ریزی کنید و تصمیم بگیرید اما از آنجا که توانایی های بالایی دارید، در کمترین زمان به هدف تان خواهید رسید. در این میان روابط اجتماعی بالا کلید موفقیت شماست. شما فرد مثبت اندیشی هستید اما امروز کمی در مورد قدم هایی که می خواهید در رابطه عاطفی تان بردارید، محتاط باشید. زیرا ممکن است که به اشتباه بروید و از هدف تان دور بمانید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز پر از انرژی هستید. احساس می کنید که حتی یک سنگ بزرگ را هم می توانید جابه جا کنید. روحیه ماجراجویانه در شما نیز افزایش یافته است. حتی دلتان می خواهد که به یک سفر بروید. ایده خوبی است، تا از نظر روحی و فیزیکی در شرایط خوبی به سر می برید، از این فرصت استفاده کنید و به زندگی تان هیجان دهید. شما در رابطه عاطفی تان خیالپردازی های زیادی می کردید، حال که نیمی از آنها رنگ واقعیت به خود گرفته، بهانه گیری را کنار بگذارید و از تک تک لحظات تان لذت ببرید. شما باید اول از همه خودتان را دوست داشته باشید تا دیگران نیز بتوانند به شما اعتماد کنند.
فـال روزانـه - Daily Omen

هر روز که می گذرد، به هدف زندگی تان یک قدم نزدیک تر می شوید. اهمیت یک رابطه عاطفی سالم را در این راه نادیده نگیرید. شما می توانید به کمک خانواده خود قدم های بزرگ تری بردارید. فردی در گذشته شما بوده که هنوز خاطرات اش را فراموش نکرده اید. بهتر است که واقع بین باشید در غیر این صورت فرصت های زیادی را از دست خواهید داد. چیزی که اخیرا گم کرده اید هم به زودی پیدا و یکی از نگرانی های شما تمام می شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

 امروز خانه شما غرق شادی است. فردی نیز به دیدارتان می آید که خبرهای خوبی برایتان دارد و شادی تان را تکمیل خواهد کرد. اگر چه شما فرد آرامی هستید اما این بدان معنی نیست که نیازی به مدیتیشن ندارید. ذهن شما نیاز به استراحت دارد پس زمانی را برای تنهایی تان در نظر بگیرید. دیگران شما را فردی خیال پرداز می دانند اما در کمال ناباوری، خیال های شما روزی رنگ واقعیت به خود می گیرند. پس بدون توجه به آنچه دیگران می گویند، به خود و توانایی هایتان برای رسیدن به آنچه در ذهن تان است، ایمان داشته باشید.
فـال روزانـه - Daily Omen
 امروز با افراد زیادی در تماس خواهید بود به طوری که وقت آزادی برایتان نمی ماند. عصبانی نشوید زیرا این شرایط موقتی است و به زودی به روال عادی زندگی تان باز خواهید گشت. سعی نکنید که مسئولیت های زیادی را به گردن بگیرید. زیرا با این کار تمرکزتان را از دست خواهید داد و نمی توانید کارهایتان را به نحو احسنت انجام دهید. چند وقتی است که دوست دارید به زندگی تان تغییری دهید و کمی هیجان به آن وارد کنید. اگر متاهل هستید، از شریک زندگی تان کمک بخواهید. اگر هم مجردید، جسور باشید و به سمت فرد مورد علاقه تان حرکت کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
شما به خوبی کار می کنید و نگرانی در مورد درآمد مالی تان ندارید اما آیا پر کردن حساب در حالی که خاطره خوشی از زندگی تان ندارید، برایتان کفایت می کند؟ شما برای لذت بردن از زندگی کار می کنید پس لذت زندگی تان را با کار کردن از بین نبرید. امروز به همراه دوستی به خرید بروید و به پاس تلاش هایی که کرده اید، هدیه ای برای خود بخرید. نسبت به دوستی بی اعتماد شده اید. زمان آن است که با او به گفتگو بنشینید و سوتفاهم ها را برطرف کنید، در غیر این صورت شما ضربه خواهید خورد.
فـال روزانـه - Daily Omen

 هر چه کارهایتان را بیشتری پیش می برید، انرژی شما نیز افزایش می یابد. اما حال در نقطه ای ایستاده اید که نمی دانید چه چیزی درست است. ذهن فعالی دارید اما گزینه های زیادی پیش رویتان است که وسوسه تان می کند و قدرت تصمیم گیری را از شما می گیرد. به جای تامل کردن، یکی را انتخاب و تمام تلاش تان را برای آن به خرج دهید. اگر مجرد هستید، امشب احتمال این که فردی را ملاقات کنید زیاد است. انعطلاف پذیرتر باشید تا دیگران جرات نزدیکی به شما را داشته باشند. موقعیت سفری برایتان فراهم می شود که بهتر است آن را از دست ندهید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 نگذارید عصبانیت بر شما و ذهن تان کنترل کند. سرکوب کردن عصبانیت اگر چه سخت است اما شما باید به دنبال راهی برای کنترل آن باشید، در غیر این صورت نه تنها روابط خود را از دست خواهید داد بلکه در محیط کاری نیز برایتان دردسرساز می شود. به زودی پولی به دست تان می رسد و تمام بدهی هایتان صاف خواهد شد. اگر با شریک زندگی تان احساس نزدیکی نمی کنید، دلیلش خود شمایید. منتظر نباشید تا او به سمت شما آید، این بار شما خود دست به کار شوید و به او نشان دهید که چقدر این رابطه برایتان ارزشمند است.

یک دیدگاه

  1. من صبح ۷۵/۷/۱۸ تولدمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =