خانه / آخرین مطالب / فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه یک شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱۷ اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما همیشه کارهایتان را با تمام انرژی و از روی عشق و علاقه انجام می دهید و همین موضوع باعث می شود که از هر دقیقه زندگی خود لذت ببرید. این تمرکزی که شما روی کارهایتان دارید امسال باعث خواهد شد که پاداش کارهایتان را به صورت شگفت آوری مشاهده کنید و نتیجه سرمایه گذاری هایی که کرده اید را هم به بهترین شکل ممکن بگیرید. موفقیت بسیاری در انتظار شماست و زندگی فوق العاده ای را تجربه خواهید کرد. شاید در شرایط موجود فکر کنید که رسیدن به عشقتان خیلی دور از دسترس است، اما اگر واقعا قرار باشد به شخصی که دوست دارید برسید گذشت زمان همه چیز را درست خواهد کرد. امسال تا می توانید با دوستان و عزیزان خود وقت بگذرانید، خانواده و دوستان شما عزیزترین دارایی شما هستند. برای حفظ سلامتی خود در سالی که پیش رو دارید باید به تغذیه و استراحت خود توجه کافی داشته باشید. اگر قصد ادامه تحصیل را دارید امسال فرصت بسیار خوبی برای شما خواهد بود، زمان را از دست ندهید.

فـال روزانـه - Daily Omen
این اواخر مرتب به ورزش و پیاده روی، آن هم به صورت طولانی مدت، رفته اید؟ پس امروز منتظر احساس دردی شدید در پاها و عضلاتتان باشید. برای این که دردتان آرام شود هنگام رفتن به محل کارتان کفش های راحتی بپوشید و تا جای ممکن از پاهایتان کار نکشید و به آنها استراحت بدهید. قبل از خواب هم یک دوش آب گرم بگیرید تا هم دردتان آرام شود و هم بهتر بخوابید. امروز سر و کله یک نفر پیدا خواهد شد که پیشنهادی برای شما دارد که می تواند زندگیتان را به طور کلی تغییر دهد و رد کردن چنین پیشنهادی به نظرتان کاملا غیر منطقی است. با این حال به نفعتان است که قبل از هر کاری همه جوانب را در نظر گرفته و اطلاعات لازم را در مورد این پیشنهاد کسب کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز یکی از دوستان نزدیکتان و یا شاید هم شخصی که دوستش دارید در شرایط روحی بدی قرار دارد. شاید بخواهید سعی کنید حال و هوای او را تغییر دهید. او را به تماشای یک فیلم کمدی، یک نمایش هنری و یا یک مهمانی دعوت کنید و اگر در ابتدا دعوتتان را رد کرد تسلیم نشوید و به انجام این کار اصرار کنید. این کار باعث خواهد شد که دوستتان از این حالت کسالت و بی حوصلگی بیرون بیاید و این موضوع علاوه بر او باعث خوشحالی خودتان هم خواهد شد. اگر در محل کارتان مشکلی پیش آمده که فکر می کنید به تنهایی از پس انجام آن بر نمی آیید بهتر است به جای این که وقتتان را بیهوده هدر دهید از همکارانتان تقاضای کمک کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است در آشپزخانه خانه تان با مشکلات لوله کشی مواجه باشید و یا یکی از وسایل برقی آشپزخانه از ار افتاده باشد. این مشکل هر چه که باشد پیچیده تر از آن است که خود شما از پس تعمیر آن بربیایید. پس هر چه سریعتر با شخصی که در این زمینه تخصص دارد تماس گرفته و بخواهید برای تعمیرات و برطرف کردن این مشکل به خانه تان بیاید. اگر بخواهید خودتان این تعمیرات را شروع کنید تنها اوضاع را از این که هست بدتر خواهید کرد و به جای صرفه جویی خرج بیشتری روی دست خود خواهید گذاشت. در فاصله ای که این تعمیرات دارند انجام می شوند شما هم می توانید به کارهایی که بیرون از آشپزخانه دارید برسید و غذایتان را هم از رستوران سفارش بدهید.
فـال روزانـه - Daily Omen
با تلفن همراهتان مشکل دارید؟ اینترنت درست کار نمی کند؟ ترافیک دیوانه کننده است؟ شاید بهتر باشد امروز را در خانه مانده، تلفن همراهتان را خاموش کرده و بیخیال کارتان و همچنین دوستانتان شوید و زمانتان را به پرداختن به کارهای خودتان و خانه اختصاص دهید. ممکن است بعضی از کارهایتان کمی عقب بیفتند، اما بعدا آنها را با کیفیت بهتری انجام خواهید داد. با آنهایی هم که جوابشان را نداده اید بعدا تماس خواهید گرفت، مطمئن باشید چیز خیلی مهمی را از دست نخواهید داد. کمی تنبلی و ماندن در خانه وقتی بقیه در حال کار کردن هستند برای همه ما خوب و حتی ضروری است. برای خودتان چای دم کنید و از سکوت خانه لذت ببرید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز وسیله ای که برای شما بسیار با ارزش است یک جای خانه گم شده است و هر چقدر هم که به دنبال آن بگردید نخواهید توانست پیدایش کنید. شاید از روی لجبازی بیخیال جستجو برای یافتن این وسیله نشوید و وقتی به خودتان بیایید که بیشتر از یک ساعت برای یافتن آن دور خودتان چرخیده اید. این وسیله قطعا در خانه گم شده است و به احتمال زیاد هم زیر یک چیزی و یک جایی افتاده است که حتی فکرش را هم نمی کنید. شما به شخصی برای انجام یک کار وعده داده اید و زمان زیادی هم تا موعد تحویل این کار باقی نمانده است. شما قصد دارید این کار را به بهترین نحو ممکن انجام دهید، اما شروع آن را دارید مدام پشت گوش می اندازید. دست بجنبانید، دارد دیر می شود!
فـال روزانـه - Daily Omen
اگر در حال حاضر دارید با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنید باید در نظر داشته باشید که قرض گرفتن از دیگران نمی تواند راه حل خوبی برای شما باشد، زیرا با این کار در نهایت هیچ مشکلی را حل نکرده اید. امروز شاید عشقتان به شما پیشنهاد کند که با هم به یک سفر رمانتیک دونفره بروید، آن هم به جایی که مدت ها در رویاهایتان آرزوی رفتن به آنجا را داشته اید و یا دلتان برایش خیلی تنگ شده است. شرایط لازم برای این سفر تقریبا فراهم هستند، اما حرف های طرف مقابلتان فعلا در حد ایده هستند و خودش هم هنوز تصمیم قطعی اش را نگرفته است، پس زیاد ذوق زده نشوید و فقط به او نشان دهید پیشنهادی که داده مورد استقبالتان قرار گرفته است.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شما احساس می کنید که یکی از دوستان نزدیک و یا اعضای خانواده تان دارد با مشکلات و ناراحتی هایی دست و پنجه نرم می کند که نمی خواهد د رمورد آنها چیزی به شما بگوید. این مشکلات چه بیماری های جسمی و روحی باشند و چه مسائل مادی و امثال آن، حداقل تا زمانی که خود این شخص نخواهد، کار زیادی برای حل آنها از دست شما ساخته نیست. اگر می بینید که این شخص تمایلی به صحبت در ان رابطه ندارد بهتر است حتی اگر برایان دشوار باشد هم او را به حال خودش رها کنید، این کار برای هر دوی شما بهتر خواهد بود. شما خودتان مشکلاتی در زندگی شخصی و حرفه ایتان دارید که فعلا بهتر است به آنها رسیدگی کنید.
 فـال روزانـه - Daily Omen
هدفی که این اواخر به دنبال آن بوده اید در حال حاضر عملی به نظر نمی رسد و شاید مجبور باشید برای مدتی آن را به تعویق بیندازید. ممکن است کهاین موضوع باعث ناراحتی و عصبانیت شما بشود، اما اگر خوب فکر کنید خواهید دید که فعلا این بهترین کاری است که در این رابطه از دستتان برمی آید. شما قطعا رویاها و اهداف دیگری هم دارید، کمی به آنها فکر کرده و ببینید کدام یک برایتان از اولویت بیشتری برخوردار است و احتمال دست یابی به آن برایتان بیشتر است. گاهی موانع کوچک در واقع توفیقی اجباری برای ما هستند. آخرین باری که با مادربزرگ و پدربزرگتان تماس گرفته اید کی بوده است؟ اگر زیاد وقت نمی کنید به دیدنشان بروید حداقل با تماس تلفنی خوشحالشان کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز انگار هر چقدر بیشتر برای به دست آوردن اطلاعاتی که لازم دارید تلاش می کنید نتیجه کمتری می گیرید و این موضوع باعث سردرگمی شما شده است. آیا مشغول انجام یک پروژه تحقیقاتی هستید؟ اطلاعات مورد نیازتان خیلی مبهم و دور از دسترس به نظر می رسند؟ فعلا بهتر است که روی چیز دیگری کار کنید و چند روز دیگر سراغ این پروژه بیایید؛ در غیر این صورت ممکن است اطلاعات اشتباهی به دست آورده و بر اساس آنها همه زحمات خود را به خطر بیندازید. امروز وقتی به خانه می روید شاید احساس کنید که همسرتان رفتاری که انتظار دارید را با شما ندارد، بجای این که حالت دفاعی به خودتان بگیرید با رفتاری نرم و ملایمت آمیز حال او را هم خوب کنید.
 فـال روزانـه - Daily Omen
یکی از اعضای خانواده و یا همسایه هایتان ممکن است مجبور به این شود که به شهر و یا کشور دیگری مهاجرت کند. این موضوع می تواند از لحاظ احساسی برای شما ناراحت کننده باشد و نتوانید به راحتی با او خداحافظی کنید. دل کندن از آنهایی که دوستشان داریم همیشه کار دشواری است، اما این موضوع می تواند درس ارزشمندی برای شما باشد و یاد بگیرید که گاهی از عزیزترین ها هم باید جدا شد. خوشبختانه این بار این جدایی به خاطر اتفاقات خوبی است که قرار است در زندگی شخصی که برایتان عزیز است بیفتند. شخص جدیدی به همکارانتان در محل کارتان اضافه شده است، با او ارتباط برقرار کرده و سعی کنید کاری کنید که احساس راحتی بکند.
فـال روزانـه - Daily Omen

 امروز مسائل مادی مثل فاجعه به نظر می رسند. شاید با برخی موانع موقتی مواجه شده باشید، اما شما نگرشی بسیار منفی به اوضاع دارید و به جای این که کل تصویر را در نظر داشته باشید روی مشکلات و کمبودها متمرکز شده اید. کافی است بنشینید و با خودتان کمی حساب و کتاب کنید تا ببینید اوضاع خیلی بهتر از آن چیزی است که در نگاه اول به نظر می رسید. هر هزینه ای که سر راهتان سبز شود شما قادر خواهید بود آن را مدیریت کنید. ذهنتان را روی کارهایی که باید انجام دهید متمرکز کرده و تمام توان خود را برای انجام آن به کار بگیرید. در پایان روز با یک فنجان قهوه گرم و مصاحبت با دوست صمیمیتان به خودتان استراحت بدهید.

فـال روزانـه - Daily Omen
یک جدایی موقت و دوری از شخصی که دوست دارید،باعث ناراحتی شدید شما خواهد شد و وحشتناک ترین سناریوهای ممکن به ذهنتان خواهند آمد و حتی به این فکر خواهید افتاد که شاید طرف مقابلتان شما را دیگر دوست نداشته باشد و به شخص دیگری علاقمند شده باشد. این کار را با خودتان نکنید! طرف مقابلتان نیز به احتمال زیاد دلتنگ شما است اما به دلایل حرفه ای و یا شاید هم خانوادگی، مجبور است کمی از شما دور باشد. خودتان را با انجام کارهای روزمره سرگرم نگه دارید و خیالتان از این که عشقتان دوباره نزد شما باز خواهد گشت راحت باشد، کافی است کمی صبور باشید و رفتارهای بچگانه از خودتان نشان ندهید.

۳ دیدگاه

  1. همش چرته خدا شفاتون بده

  2. خدایی همش برا من درست در میاد بقیه رو نمیدونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =