خانه / آخرین مطالب / فـال روزانـه

فـال روزانـه

فال روزانه چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۰ اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال وجود شما سرشار از شجاعت است و همین به شما انگیزه می دهد تا در برابر تمام مشکلات و سختی ها ایستادگی کنید. البته باید احتیاط داشته باشید و به خاطر مسائل جزئی و بی اهمیت از کوره در نروید. شما همیشه پیرو قوانین هستید و همین کار به شما کمک خواهد کرد تا به اهدافی که برای رسیدن به آنها امیدوار هستید دست پیدا کنید. امسال باید چشم هایتان را خوب باز کنید تا بتوانید دشمنان خود را شناسایی کنید و از آسیب هایی که ممکن است به شما وارد کنند دوری کنید. به ویژه در محل کارتان باید مواظب باشید با آنهایی که هر گونه خطری می توانند برایتان داشته باشند تا جای ممکن ارتباطی نداشته باشید. نیمه دوم سال برای شما آرامش بسیاری را به همراه خواهد داشت. زخم رابطه های عاطفی ناموفق گذشته تا حدود زیادی التیام پیدا خواهد کرد و برای پذیرفتن عشقی تازه آماده خواهید شد. البته بهتر است در رابطه جدیدتان احتیاط بیشتری داشته باشید و کمی با سیاست رفتار کنید. سلامتی شما به رسیدگی و توجه بیشتری از جانب شما نیاز دارد و هر چند برنامه تان شلوغ و فشرده است، باید جایی در برنامه تان برای آن باز کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
اگر احساس می کنید که زمان آن رسیده است که روابط خود را با برخی از افراد قطع کنید با خیال راحت این کار را انجام دهید و احساس محدودیت نکنید. شما دارید با سرمایه گذاری روی افراد اشتباه بیش از اندازه به خودتان فشار وارد می کنید. شما خودتان هم متوجه هزینه ای که این رفتارتان برایتان دارد نیستید و تنها وقتی که خودتان را از شر این روابط اضافه خلاص کنید خواهید فهمید که تا چه حد باری که روی دوشتان بوده سبکتر می شود و احساس راحتی می کنید. امروز ممکن است با شخص جدیدی آشنا شوید که شاید زیاد توجه شما را جلب نکند، اما این فرد می تواند چراغ خطری برای سایر خواستگاران شما باشد و باعث شود دست بجنبانند.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز باید سعی کنید هر چیز اضافه ای را از زندگی خود خط بزنید، هر چقدر اضافات را از زندگی خود حذف کنید جای بیشتری برای مسائل مهم تر و جالب تر باز خواهد شد. با خیال راحت جواب نه به دیگران بدهید و به هیچ عنوان هم احساس خجالت و شرمندگی نکنید. شما موظف هستید که درست به همان اندازه ای که برای دیگران وقت و انرژی می گذارید و حتی بیشتر از آن به خودتان و نیازهایتان هم توجه داشته باشید. امروز بهترین زمان برای مشخص کردن مرزها در روابط است، اگر همخانه ای جدید دارید و یا یکی از اعضای خانواده حریم خصوصی شما را رعایت نمی کند از این فرصت استفاده کرده و با صراحت در مورد این مسئله صحبت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز باید مواظب سرعتتان باشید! خواه در هنگام رانندگی باشد، خواه در انجام کارهای حرفه ای و یا شخصیتان، در غیر این صورت حتما، به شکل یک برگه جریمه و یا بروز مشکل در کارتان، متضرر خواهید شد. اگر می خواهید خودتان را از چنین موقعیت هایی دور نگه دارید تنها چاره این است که احساسات خود را تحت کنترل درآورده و سرعت خود را هم کم کنید و عجول نباشید. از این وضعیت شکایت نکنید و بپذیرید که این کار به نفع خودتان است. دلتان می خواهد کاری جدید و یا رابطه ای تازه را تجربه کنید، اما خویشتن داری و ترس هایی که دارید شما را باز می دارند. احتیاط خوب است اما گاهی بیهوده بازدارنده است.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز مهارت ها و توانایی های خود را با اطرافیانتان به اشتراک بگذارید. آموزش دادن به دیگران باعث خواهد شد که چیزهای بیشتری یاد بگیرید و نتایجی که می گیرید خیلی بیشتر از این است که بخواهید به تنهایی برای پیشرفت این توانایی ها کار کنید. سوالاتی از شما پرسیده خواهند شد که باعث می شوند مجبور شوید تحقیقات بیشتری انجام داده و اطلاعات خود را گسترش دهید. اگر نگران وضعیت اقتصادیتان هستید سعی کنید بودجه خود را مدیریت کنید و برای پس انداز در خود انگیزه ایجاد کنید و برنامه ریزی داشته باشید. امروز دعوا بر سر مسائل مادی ممکن است هر لحظه بین شما و عشقتان ایجاد مشکل کند. عقب نشینی کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز قدرت ها و توانایی های دیگران را دست کم نگیرید. شاید آنها در ظاهر حواس پرت و بدون اطلاعات کافی به نظر برسند، اما در واقع خواهید دید که دانش و اطلاعات زیادی دارند که می توانند در اختیار شما قرار داده و به رفع مشکلاتتان کمک کنند. البته بیرون کشیدن این دانش و آگاهی از آنها به مقداری تلاش و جستجو از جانب شما نیاز دارد. امروز ممکن است بین شما و عشقتان به دلیل عصبانیت غیر عادی یکی از دو طرف درگیری به وجود بیاید، در حدی که شاید حتی نتوانید در مورد مشکلتان با هم حرف بزنید. بهتر است تا جای ممکن از چنین موقعیتی دوری کنید و در صورت بروز این وضعیت خودتان را کنار بکشید تا بعدا در مورد این مسئله صحبت کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
در تمام روز این نکته را به یاد داشته باشید که امروز نیرویی که دوستتان دارد در کار است تا به شما کمک کند. در هر شرایطی راه فراری برای شما وجود خواهد داشت و یک نفر پیدا خواهد شد که در رویارویی با هر مشکلی با شما همفکری کرده و خیالتان را راحت کند. حتی در سخت ترین لحظات هم تنها نخواهید بود. تمام روز مسیرتان را با در نظر گرفتن این موضوع ادامه بدهید. امروز حسابی سرتان گرم کارتان است و با انرژی برای هدفتان تلاش می کنید، اگر در پایان این همه کار دیگر وقتی برای بودن در کنار شخصی که دوستش دارید باقی نمی ماند، به عشقتان بگویید که امروز سرتان گرم کار است، اگر دنبال دردسر نمی گردید او را در انتظار نگذارید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز از گفتن حقیقت امتناع نکنید، حتی اگر فکر می کنید که این کار توضیح واضحات و تکرار مکرات است. بیشتر اوقات افراد  از بیان احساسات خود تنها به این خاطر که فکر می کنند برای دیگران مشخص هستند خودداری می کنند. حقیقت مطلب این است که بیشتر مردم از توانایی خواندن ذهن دیگران برخوردار نیستند و نشانه هایی که برای نشان دادن نظرات و احساسات خود بروز می دهید را درک نمی کنند. بهترین کار این است که با صداقت احساسات خود را بیان کنید و کار را هم برای خودتان و هم آنها راحت کنید. بهتر است به توصیه های عشقی دوستانتان توجه نکنید و به آنها بگویید امروز نظرشان را برای خودشان نگه دارند.
 فـال روزانـه - Daily Omen
امروز برای گرفتن مشورت و توصیه به افراد مسن و با تجربه مراجعه کنید. پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگتان احتمالا بهترین گزینه های ممکن برای دریافت مشاوره هستند. این کار علاوه بر این که به حل مشکلتان کمک می کند منجر به بهتر شدن روابطتان با آنها و بر طرف شدن دلخوری ها و کدورت های قدیمی نیز خواهد شد. هر تلاشی که برای بهتر شدن روابطتان با نزدیکانتان از دستتان برمی آید را انجام دهید. این آخر هفته می توانید از زندگی خود به راحتی لذت ببرید و اوضاع همانطور که دلتان می خواهد است، تنها کافی است خودتان را از افرادی که ناراحتتان می کنند دور نگه دارید و کارهایی که مورد علاقه تان هستند را انجام دهید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز احساساتی شدید و عمیق را در وجود خود تجربه می کنید که بیان آنها کاری بسیار دشوار به نظر می رسد. شاید بتوانید با نوشتن احساساتتان این کار را به طور راحت تری انجام دهید. نوشتن چند سطر به شما کمک خواهد کرد دریای احساسات خود را در کلماتی اندک خلاصه کنید و از این بحران درونی نجات پیدا کنید. برای خواهر و برادرهای کوچکتر و یا فرزندانتان وقت بگذارید و با آنها تماس بگیرید و حرف بزنید، آنها حرف هایی جالب برای به اشتراک گذاشتن با شما دارند. به نفعتان است چند روزی مواظب حرف هایی که به عشقتان می زنید باشید و قبل از فکر کردن دهانتان را باز نکنید تا مبادا دلخوری و ناراحتی به وجود بیاید.
 فـال روزانـه - Daily Omen
این که در حال حاضر احساسات شما با ناراحتی و شاید حتی کمی افسردگی همراه هستند به این معنا نیست که نباید در مورد آنها با کسی حرف بزنید. در میان گذاشتن این احساساتتان با افرادی که به شما نزدیک و مورد اطمینانتان هستند در پشت سر گذاشتن آنها به شما کمک خواهد کرد. تنها چیزی که ممکن است امروز بین شما و عشقتان مشکلی ایجاد کند مسائل مالی خواهد بود. ممکن است یکی از شما احساس کند که به اندازه کافی منابع مالی در اختیارش گذاشته نمی شوند و در حقش اجحاف شده است. باور کنید که مادیات آنقدر مهم نیستند که بخواهید به خاطر آن حتی یک ساعت از زندگیتان را با خشم و ناراحتی هدر کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است مجبور باشید به افراد و موقعیت های مختلفی رسیدگی کنید، اما چیزی جلویتان را می گیرد و صدایی از درونتان شما را به محافظه کاری و دقت به خرج دادن دعوت می کند. به این ندای درونی گوش کنید و خودتان و موقعیتتان را به خطر نیندازید. خانواده شما تمام تلاش خود را می کنند که در کنارتان باشند، به آنها اعتماد داشته باشید. کافی است مشکلات و ناراحتی های خود را با آنها در میان بگذارید تا بتوانید راه حلی برای این مشکلات پیدا کنید. در رابطه با عشقتان مواظب باشید پیش از این که عصبانی شوید به طور کامل مشکل را بررسی و درک کنید و سعی کنید به این مسئله از چشم او نگاه کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز احساس می کنید که باری سنگین به دوشتان گذاشته شده است و هر چقدر با این بار غیر قابل تحمل جلو می روید سرعتتان کمتر شده و در نهایت حتی اگر به مقصد برسید هم تاب و توانی برایتان باقی نمانده که بخواهید از موفقیت خود لذت ببرید. کمی وقت گذاشته و این سنگ بی مصرف را از روی دوشتان پایین بگذارید و راهتان را ادامه بدهید. این وقفه شاید کمی از وقتتان را بگیرد، اما در نهایت سرعتتان در رسیدن به مقصد را خیلی بیشتر خواهد کرد. شما از لحاظ عاطفی در حال حاضر آماده پذیرش تعهداتی هستید که پیش از این از آنها فراری بوده اید. البته مواظب باشید که با چشم باز انتخاب کنید تا زود از تصمیمتان پشیمان نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 2 =