خانه / آخرین مطالب / فـال روزانـه

فـال روزانـه

فال روزانه
فال روزانه
فال روزانه چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱۴ تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! داشتن مهارت و تیزبینی در حرفه تان امسال از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و حتی روی میزان درآمد شما تأثیرگذار خواهد بود. شما به راحتی همه موانعی که سر راهتان قرار می گیرند را پشت سر خواهید گذاشت. مهارت های ارتباطی بالایی که دارید شما را از لحاظ حرفه ای در بهترین وضعیت ممکن قرار خواهند داد. خدمت کردن به اطرافیان و جامعه ای که در آن زندگی می کنید برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، در حدی که شاید با در نظر گرفتن نیازهای جامعه و به قصد کمک کردن به افراد آن بخواهید وارد دنیای سیاست بشوید! شاید بهتر باشد به جای تلاش برای بهترکردن تمام دنیا روی بهبود زندگی اطرافیان و عزیزان خود تمرکز کنید. نظم و ترتیبی که در فعالیت های کاری خود دارید منافع مالی قابل توجهی را برای شما به همراه خواهد داشت و کمک خواهد کرد که حتی در بازارهای بین المللی مشتری های زیادی برای تجارت خود پیدا کنید. سفر کردن به شهرها و کشورهای مختلف شاید هزین زیادی را به شما تحمیل کند، اما فرصت های فوق العاده ای را نیز چه در زندگی شخصی و چه حرفه ای برایتان به همراه خواهد داشت. مجردها منتظر ماه های مرداد، آذر، فروردین و خرداد باشند!

فـال روزانـه - Daily Omen
شما نمی توانید درک کنید که چرا دیگران امروز اینقدر وسواسی شده اند و برای خودشان از کاه کوه درست می کنند. شما خودتان را درگیر این وضعیت نکنید و مثل همیشه رفتار کنید. شما در حال حاضر نسبت به تصمیمی که در مورد آینده رابطه عاطفی خود گرفته اید خیلی مطمئن هستید و به همین دلیل هم حاضرید انرژی زیادی را صرف رسیدن به هدف خود بکنید. متاسفانه شما ممکن است در این راه احساسات منفی خود را نادیده گرفته و مشکلات را برای جلوگیری از زیر سوال رفتن کارهایتان انکار کنید. افکار منطقی هیچ کمکی به توجیه خواسته های غیر منطقیتان نخواهد کرد، اما در مسائل عاطفی همیشه هم نمی شود روی عقل و منطق حساب کرد.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شما در ارتباط با دیگران خیلی راحت تر هستید و از بی میلی چند روز گذشته نسبت به حضور پیدا کردن در جمع و انجام فعالیت های گروهی خبری نیست و حالا در هر جمعی که قرار بگیرید خیلی خوب و سریع خودتان را با سایر اعضای گروه هماهنگ خواهید کرد. با این حال نباید اجازه دهید که همکاری با دیگران و وقت گذراندن با آنها مانع پرداختن شما به پروژه های خلاقانه ای که در سر داشته اید بشوند. همیشه وقتی را برای رسیدگی به کارهایی که به شما احساس لذت و آرامش می بخشند کنار بگذارید، شاید با این کار حتی بتوانید فرصت های تازه ای برای کسب درآمد بیشتر و یا آغاز یک زندگی بهتر پیدا کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز بیشتر از انجام کارهایی که روی میز کارتان جمع شده اند، ذهنتان درگیر رسیدن به اهداف بلند مدتتان است. هر چقدر بیشتر به آینده خود و فرصت هایی که می توانید داشته باشید فکر می کنید بیشتر هیجان زده می شوید و تمرکز روی کارهایتان نیز برایتان دشوارتر می شود. شاید بهتر باشد به این فکر کنید که چه چیزی در زمان حال شما را از رسیدن به آنچه آرزویش را دارید باز می دارد. بالاخره باید یک وقتی دست به کار شوید، نمی شود تا ابد فقط در خیال و رویا به سر برد. شما به اندازه کافی به همه چیز فکر کرده اید و همه چیز را در نظر گرفته اید، ریسک کردن آنقدرها که فکر می کنید هم خطرناک نیست، پیش از آن که رویاهایتان را فراموش کنید آنها را به واقعیت بدل کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز حتی اگر در نگاه اول همه چیز خیلی عادی به نظر برسد هم قطعا تغییرات بزرگی در راه هستند. شما هم گول آسمان آفتابی را نمی خورید و احساس می کنید که طوفانی در راه است. در هر صورت اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که آرامش خودتان را حفظ کنید. اگر نگرانیتان بیش از اندازه است با یکی از دوستان نزدیک خود و یا شخص دیگری که مورد اعتمادتان است در مورد ترس ها و نگرانی های خود صحبت کنید. تغییرات همیشه هم بد نیستند، آمادگی رویارویی با آنها را داشته باشید، اما از آنها نترسید. امروز ممکن است در رابطه عاطفی خود ناهمواری ها و مشکلاتی را تجربه کنید، صبور باشید و حرف بزنید، سکوت هیچ دردی را دوا نمی کند.
فـال روزانـه - Daily Omen
شما احساس می کنید که هیچ حد و مرزی برایتان وجود ندارد و می توانید هر چیزی که می خواهید را به دست بیاورید، اما از طرفی هم این نگرانی را دارید که مبادا شانستان در عملی کردن رویاهایتان خیلی سریع از بین برود. درست است که تنبلی به ضررتان تمام خواهد شد، اما به احتمال زیاد وقتتان خیلی بیشتر از آن چیزی است که خودتان فکر می کنید. در هر صورت طی سه هفته آینده روزها خیلی سریع تر از آن چیزی که انتظار دارید خواهند گذشت و باید به درستی ولی بدون نگرانی و ترس بازدارنده از روزهایتان استفاده کنید. برنامه ریزی کامل و دقیقی برای کارهایتان داشته باشید، احتمالات را در نظر بگیرید و مشغول شوید.
فـال روزانـه - Daily Omen
وقتی مسئولیت هایی که به عهده دارید با اهداف و آرزوهای فردیتان در تناقض باشند برنامه ریزی کردن برای زندگی خیلی دشوار به نظر می رسد. شما کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن دارید و اگر روی انجام این کارها تمرکز کنید خیلی زود بیشتر آنها را به انجام رسانده و وقت آزاد و کافی برای ایجاد شرایط و موقعیت های جدید برای خودتان را خواهید داشت. پیش از آن که برای ایجاد تغییرهای کلی که تمام زندگیتان را تحت الشعاع قرار خواهند داد برنامه ریزی کنید شرایط فعلی خودتان را بسنجید. امروز روی کارهایی که باید انجام دهید تمرکز کنید، اما وقتی را هم برای فکر کردن به اولویت های اصلی خود در زندگی و برنامه ریزی برای رسیدن به آنها اختصاص دهید.
فـال روزانـه - Daily Omen
موعد مقرر انجام کاری دارد به پایان می رسد و این موضوع امروز شما را آشفته و نگران کرده است. خواه این زمان را خودتان مشخص کرده باشید، خواه عوامل خارجی آن را به شما تحمیل کرده باشند تکمیل این کار برایتان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. شما باید تمام سعی خودتان را به کار بگیرید تا قربانی این استرس و نگرانی نشوید و تمام توان و استعدادهای خود را به صورت کارآمد مورد استفاده قرار دهید. نگرانی در مورد آینده فقط اثر منفی روی کارتان خواهد گذاشت، پس ذهنتان را روی زمان حال متمرکز کنید. امروز سعی کنید حتما زمانی را هم به نیازهای عاطفی خود اختصاص داده و راهی برای برآورده کردن آنها پیدا کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
شما می خواهید کارهایتان منعکس کننده امیدها و آرزوهایتان و در راستای آنها باشند، اما فکر می کنید که فعلا وقت کافی برای غرق شدن در عالم فکر و خیال را ندارید و حاضر هستید بیخیال چیزهایی شوید که برای ذهن و روحتان اهمیت دارند تا فقط کارها و مسئولیت های خود را در دنیای خسته کننده واقعی انجام داده باشید. خوشبختانه شما این را می دانید که رویاهایتان آینده تان را می سازند و نباید وقت و انرژی خود را صرف خواسته های غیر منطقیتان بکنید که هیچ گاه عملی نخواهند شد، اما پایبندی بیش از اندازه این تفکر می تواند بازدارنده هم باشد و شما را در دنیای محدودی که برای خودتان ساخته اید محبوس کند.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز منطقی بودن می تواند برای شما کمی چالش برانگیز باشد، زیرا افکار و احساساتتان مدام شما را به دنیای خیال و رویا می کشانند. با این حال باید خواسته هایتان را با انتظاراتی که اطرافیانتان از شما دارند هماهنگ کنید. درست است که شما می خواهید برای خودتان یک زندگی زیباتر بسازید، اما تعهدات و مسئولیت هایی که پذیرفته اید را هم نباید فراموش کنید. البته این به هیچ عنوان به این معنا نیست که باید برای همیشه بسوزید و بسازید، اندازه ی رویاهایتان باید همیشه فراتر از توانایی های فعلیتان باشد، حتما این جمله را شنیده اید که اگر رویاهایتان شما را نمی ترسانند، پس به اندازه کافی بزرگ نیستند!
 فـال روزانـه - Daily Omen
امروز ذهن شما پر شده است از افکارو ایده هایی که به دست آوردن آنها خیلی دور از دسترس به نظر می رسد و همین باعث شده است که نتوانید به خوبی روی کارهایی که دارید انجام می دهید تمرکز کنید. البته تلاش برای حفظ ثبات در کارتان دلیل خوبی برای این که بخواهید راه را به روی این افکار خود ببندید نیست، مگر این که ببینید کار به جایی کشیده است که نمی توانید مرز بین خیال و واقعیت را تشخیص بدهید. سعی کنید بین زندگی خصوصی و فعالیت های اجتماعی خود تعادل برقرار کنید و اجازه ندهید پرداختن به فعالیت های گروهی برای مسائل شخصیتان ایجاد مشکل کند و موقعیت شما را به خطر بیندازد.
فـال روزانـه - Daily Omen
با وجود این که شما به طور کلی از آن دسته آدم هایی نیستید که برای به دست آوردن تحسین و توجه دیگران بازی به راه بیندازند، امروز ممکن است دلتان بخواهد برای به دست آوردن حمایت دیگران راه خودتان را تغییر داده و با خواسته های آنها کنار بیایید. حتی اگر مشغول انجام یک پروژه فردی باشید هم، یکی از همین اطرافیان امروز نقش مهمی را در پیشرفت روند کارهای شما ایفا خواهد کرد. یادتان باشد که وقتی کسی قصد کمک کردن به شما را دارد سپاسگزار باشید، در مورد او قضاوت نکنید و اسم این کار او را فضولی نگذارید. به قول مارک تواین «یک ذهن باز به دیگران این اجازه را می دهد که فکر ارزشمندی را به آن اضافه کنند.
فـال روزانـه - Daily Omen
شاید دیگران فکر کنند که شما دارید در کارهایتان زیاده روی می کنید، اما به نظر خودتان کارهایتان کاملا قابل توجیه هستند. نگرانی های همکارانتان در واقع بیشتر از رفتارهای شما از احساس نا امنی و نداشتن اعتماد به نفس خودشان سرچشمه می گیرد. سعی کنید در مقابل آنها حالت تدافعی به خودتان نگیرید و از بازخورد آنها به عنوان یک عامل بهبود دهنده برای عملکرد خود استفاده کنید. به دست آوردن موفقیت در کارهایتان بهترین راه برای اثبات خودتان و رویکردی که در پیش گرفته اید خواهد بود. یک نکته دیگر که باید در نظر داشته باشید هم این است که کارهایتان چه تأثیری روی آنهایی که دوست دارید خواهند گذاشت، شاید لازم باشد تغییراتی در برنامه هایتان ایجاد کنید.

۲ دیدگاه

  1. خدایا خودت کمکم کن کن همه چیز رو از خودت می خوام دستم بگیر راهم نکن الهی به امید روزهای خوب خودت فردای مرا رقم بزن

  2. عالییییییییه هرکی دوست نداره نخونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =