خانه / آخرین مطالب / چگونه شاخ اینستا شویم

چگونه شاخ اینستا شویم

راه اول: شما هرروز ۳۰۰ گرم لوازم اضافی و آرایشی مصرف می‌کنید و بعد دوربین را از بالا و در زاویه نگه می‌دارید و لبتان را غنچه، چشم چپتان را بسته و نهایتا نوک زبانتان را می‌آورید بیرون و با دست دیگرتان یک V نشان می‌دهید، سپس از خودتان عکس می‌گیرید و منتشر می‌کنید و بعد از دوماه جزء شاخ‌های اینستاگرام خواهید شد.

راه دوم: هرروز می‌روید باشگاه در حالت‌های مختلف – به‌خصوص توی آینه – از خودتان و بازوانتان که عضله آورده، عکس می‌گیرید و منتشر می‌کنید.

راه سوم: شما هرروز یک فیلم از خودتان منتشر می‌کنید. مهم نیست فیلم چی. همین که دوربین را روشن کنید و به دوربین زل بزنید و یک چشمک یا لبخند بزنید کافی است. اگر دختر هستید، روی صدای یک ترانه لب بزنید و پشت چشم نازک کنید.
راه چهارم: اگر پسر هستید، ادای دخترهایی را که در راه سوم گفتیم دربیاورید و منتشر کنید و تبدیل به شاخ اینستاگرام بشوید.
راه پنجم: عکس غذایی را که می‌خواهید بخورید بگذارید و زیرش شعر نو بنویسید و لابه‌لای آن بگویید از محصولات کدام برند در تهیه این غذای خاطره‌انگیز استفاده کرده‌اید.
راه ششم: بروید سفر و تا شش ماه آینده از همان سفر عکس منتشر کنید. منتها عکس‌ها طوری باشد که آن‌ گوشه، عکس ماشین شاسی‌بلند پیدا باشد.
راه هفتم: یک عکس منتشر کنید که پشت فرمان نشسته‌اید و زیرش بنویسید «یهویی…»، حواستان باشد که عکس باید طوری باشد که آرم روی فرمان دیده شود (دقت کردید تا الان هیچ‌کسی سوار پراید عکس یهویی منتشر نکرده، درحالی‌که نصف ماشین‌های توی خیابان پراید است؟).
راه هشتم: به‌عنوان یک شاخ اینستاگرام برای دیگر شاخ‌ها شاخ‌وشانه می‌کشید.
راه نهم: می‌گویید بدون خواندن کتاب یا تولید یک اثر فکری یا هنری و با اتکا به تعداد فالوئرتان به مرحله‌ای رسیده‌اید که می‌توانید اعلام استقلال کنید و شاگرد بگیرید.
راه دهم: چون شما در همه امور تخصص دارید، هر چندوقت یک‌بار شماره کارتتان را اعلام می‌کنید تا ببینید چه می‌شود؛ مثلا در زلزله اخیر چندتا از این شاخ‌های اینستاگرام طوری زیرآب هلال‌احمر را زدند که خود هلال‌احمر هم باورش شد و بودجه‌اش را کارت‌به‌کارت چندتا شاخ اینستاگرام کرد تا آنها بروند زلزله را جمع کنند.

یک دیدگاه

  1. خخخخخ جالب خیلی خندیدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + هجده =