خانه / دانش وفناوری / اینترنت / کد غیرفعال سازی اینترنت ایرانسل

کد غیرفعال سازی اینترنت ایرانسل

برچسب:،غیر فعال سازی طرح های ایرانسل،غیر فعال سازی طرح کنترل مصرف آزاد اینترنت ایرانسل،لغو طرح کنترل مصرف آزاد اینترنت ایرانسل،کد لغو شارژ خودکار ایرانسل،

 

 

ایرانسل سرویس قطع خودکار اینترنت پس از پایان بسته را عرضه کرد

 

یکی از مشکلات کاربران اعتباری و دائمی بسته های اینترنت موبایل این است که پس از پایان بسته، دیتای موبایل آنها با نرخ مصرف آزاد محاسبه می شود.

این کار به دلیل عدم اطلاع مشترک از میزان باقی مانده بسته یا فراموشی در تمدید بسته جدید، رخ می دهد و مبلغ مصرف آزاد از شارژ مشترکین اعتباری کم شده یا این مبلغ به صورتحساب آنها افزوده می شود.

حالا برای اولین بار در کشور، برای جلوگیری از ضرر کاربران، ایرانسل سرویسی را ارائه داده است که با استفاده از آن اینترنت افراد در صورت عدم تمدید بسته افزایشی، قطع می گردد.

با استفاده از این قابلیت نگرانی کاربران از ضررهای مالی پایان بسته اینترنتی از بین رفته و می توانند در فرصت مناسب بسته افزایشی خود را برای دوره بعد آماده سازند.

البته بنا به اعلام اپراتور دوم، مشترکان برای استفاده از این قابلیت باید آن را فعال کنند و به صورت پیش فرض برای کاربران فعال نیست.

برای آگاهی از جزئیات، در ادامه همراه مجله قیزلار بمانید تا از اطلاعات این سرویس که توسط روابط عمومی ایرانسل منتشر گردیده، با خبر شوید.

برای نخستین بار در ایران و با هدف مدیریت هزینه‌های ارتباطی، ایرانسل با عرضه «طرح کنترل مصرف آزاد دیتا» امکان قطع خودکار اینترنت، پس از پایان اعتبار زمانی و یا حجمی بسته‌های اینترنت همراه را برای مشترکان فراهم ساخت.

با فعال سازی این طرح از طریق شماره گیری کد دستوری #۳*۲*۳*۵۵۵* این امکان برای مشترکین خدمات اینترنت همراه ایرانسل فراهم شده تا پس از پایان اعتبار زمانی و یا حجمی بسته افزایشی اینترنت همراه شان، به صورت خودکار وارد طرح مصرف آزاد نگردند.

براین اساس، دسترسی مشترک به خدمات دیتا پس از پایان اعتبار زمانی و یا حجمی بسته اینترنت متوقف شده و مشترک هزینه اضافی بابت استفاده از طرح مصرف آزاد نمی پردازد.

پایان بسته و قطع موقت دسترسی به اینترنت از طریق پیامک به اطلاع مشترک میرسد و در صورت تمایل وی به ادامه مصرف دیتا، به آسانی می‌تواند نسبت به خرید یک بسته افزایشی جدید و یا تمدید بسته فعلی خود اقدام کند و یا با شماره گیری کددستوری #۴*۳*۵۵۵* و غیرفعال سازی طرح کنترل مصرف آزاد دیتا، از خدمات اینترنت همراه نسل های ۲، ۳ و ۴ اپراتور دوم به صورت مصرف آزاد استفاده کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 4 =